Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2001. szept.11. -én mikor...

2001. szept.11. -én mikor történt a baleset a WTC-ben, az emberek miért ugráltak ki az ablakból a 70. ik emletről, amikor ott volt a lépcső?

Figyelt kérdés
Mármint ha kiugrik az a biztos halál, de ha a lépcsőn menekülnek akkor van esélyük, nem értem, sztem 10 perc alatt leértek volna, és ők nem is tudták hogy egyáltalán összedől?
2011. szept. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg bepánikoltak.
2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha az ember bepánikol,nem tud értelmes döntéseket hozni,a félelem vezeti őket és minél hamarabb ki szeretnének jutni a veszélyes területről.
2011. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de szerintetek is lett volna esélyük menekülni ha józanul gondolkodnak?
2011. szept. 10. 21:50
 4/10 Snapette ***** válasza:
100%
A legtöbben, akik kiugrottak a fölött voltak, ahol a repülő belement. Ott több emeletet teljesen tönkretett, nem lehetett kijutni egyáltalán. Meg aztán, egy ilyen épület iszonyú nagy, és az ott dolgozók nem szükségszerűen ismerik minden részét, főleg, hogy valószínüleg soha egyikük sem ment fel lépcsőn a nyolcvanadikra. A liftek nem voltak használhatóak, szerintem sokan azt sem tudták, merre van a lépcső, és vedd hozzá azt, amit sokan említettek már, hogy pánik volt, de nagy, rengeteg ember rohangál fel s alá halálfélelemben, az ember azt sem tudja, hogy mi is történik...
2011. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amikor az első epületbe belecsapódott, a másikból menekültek ki az emberek? kicsit sokat kérdezek, de annyira érdekelnek az ilyen dolgok :)
2011. szept. 10. 21:54
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és kössz ezt a sok választ pár perc alatt
2011. szept. 10. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lángolt körülöttük minden, égett több szint. Az ember hajlamos a gyors, de biztos halált választani. Pánik volt, menekülni próbáltak, de akik kiugrottak, azok minden bizonnyal nem láttak a menekülésre esélyt.
2011. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem te is inkább kiugranál,mint hogy elégj...
2011. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Snapette ***** válasza:
93%
Nem, akkor még nem menekültek onnan, elsősorban azért, mert először mindenki azt hitte, hogy baleset történt, sokan nem is tudták sokáig (ilyen helyzetben egy félóra vagy óra rengeteget jelent), hogy milyen természetű 'robbanás' történt, másodsorban meg azért, mert abból az épületből nem is látszott a berobbant rész. Nem volt amiért azt gondolják, hogy szükségszerűen ott is fog történni valami.
2011. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Snapette ***** válasza:
100%
Az előző beírásomhoz hozzátenném, hogy egy ilyen felhőkarcolóban nem nagyon lehet ablakot nyitni, főleg nem a nyolcvanadikon, ergo nem tudtak nagyon "kinézni" hogy mi is történt, és sokan azt hitték, hogy földrengés van, mint az utólagos interjúkból is kiderült, ilyenkor pedig kifejezetten tiltott a lépcsőkön lefele dübörögni, mert legkönnyebben az szakad le, valószínüleg ezért is nem rohanta meg mindenki egyből azokat.
2011. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!