Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Milyen munkát...

Szerintetek? Milyen munkát vállalhatnék? (lent)

Figyelt kérdés

Jövő nyáron szeretnék világot látni :)

Arra gondoltam, hogy elkezdek gyűjteni, hébe-hóba kapok egy kicsi zsebpénzt, de ez nem állandó. A gimit nagyon szeretem, de nagyon nehéz iskola, eddig helyt álltam :) Arra gondoltam, hogy dolgozhatnék. Iskola mellett picit zavaros lenne, de a hétvégémet szívesen feláldoznám pénzkeresés céljából. Nagyon szeretek táncolni, énekelni, zenélni, a gimnáziumban is tánctagozaton vagyok. Szerintetek milyen munkát vállalhatnék el? Szükségem van a pénzre, koromhoz képest komoly vagyok :)

Szüleimmel beszéltem erről, hogy a nyáron elmehetnénk az országból, Kanadában vannak ismerőseink, de gondolkoztunk Los Angelesen is :) Nekem már majdnem összegyúlt annyi pénzem, hogy a saját oda-vissza rep-jegyemet kifizessem,ezért is szeretnék dolgozni, hogy ezt bővíthessem. De itt van a még egy másik probléma, a szállás. Nyelv tanulás szempontjából is érdemes kimenni, és vannak ilyen programok, ill. Nyelviskolák, ahol szállást is adnak. Eddig ezen gondolkoztam, de árat nem tudok még. Először is, van itt olyan valaki, aki volt már az USA-ban? Anyagilag mennyire "terhelt" meg? :) Milyen munkára lehetnék alkalmas? Köszönöm előre, az értelmes válaszokat! :)


2011. szept. 11. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán nem erre gondoltál, de nézd meg, érdekes lehet:


[link]

2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, valami hasonlóra!

Köszi a válaszod :)

2011. szept. 11. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!