Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nemsokára elköltözöm,...

Ha nemsokára elköltözöm, akkor a jelenlegi lakhelyemen milyen munkát vállalhatnék el?

Figyelt kérdés

2-3 hónap múlva elköltözöm egy másik országba, ebben a kis időban, amég itthon vagyok, mit tudnék dolgozni?


Érettségim van csak. És ha behívnak állásinterjúra, akkor mondjam el, hogy csak eddig maradnék? Légyszi adjatok tippeket, tapasztalatlan vagyok, még sosem dolgoztam, csak diákmunkát, viszont már nincs diákom...


2011. szept. 18. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs: időben.
2011. szept. 18. 22:29
 2/4 anonim ***** válasza:

bármilyen szakképesítés nélküli munkát elvállalhatsz...és el ne mond h nem akarsz csak 2-3 hónapig dolgozni,mert fel sem veszenk...


a próbaidő alatt pedig indoklás nélkül felmondhatsz...

2011. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a próbaidő általában mennyi idő? És az alatt nem is fizetnek? (Bocsi, tuti butának nézel, de csak tapasztalatlan vagyok)
2011. szept. 18. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
fizetnek ugyan úgy csak ált picit kevesebbet...próbaidő 3 hónap szokott lenni de van aki 6 hónapot követel...
2011. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!