Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az a 11...

Szerintetek normális az a 11 éves gyerek, aki nem szereti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi.
2011. szept. 11. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ha úgy gondoljátok, hogy igen, akkor légyszi indokoljátok is meg.
2011. szept. 11. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen elképzelhető. Én 12 éves korom óta utálom a karácsonyt nem az a bajom hogy ajándékosztás meg így meg úgy hanem a rokonság irritál engem. A rokonaink 90% a csak kajálni jön ide és csak akkor ha van valami érdekes pl karácsony vagy húsvét amikor van kaja pij meg sok ajándék akkor képesek ide jönni, de sima hétvégéken még beköszönni se hajlandóak főleg akkor amikor a haverjukhoz jönnek aki itt lakik az utcánkba, ez teljesen megbántott minket és már 2 éve csak nagyon szűk családi kört hívjuk le. Én ezért utáltam meg a karácsonyt mert akkor a rokonok csak élősködni jönnek ide és nagy ívben letojnak mindenkit, anyám nem győzött sütni főzni már az egész család be segített a munkába. Elképzelhető hogy a 11 éves gyerek is ezért utálja ezt.
2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordul az olyan gyerek, akinek a karácsonyban semmi öröme nincs...
2011. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 12,tavaly februárban(vagyis a 2011-es karácsony után) költöztünk anyukám új 'pasijához' mondván,hogy csak pár hónapig maradunk,és még mindig ott lakunk,mindegy ebbe most nem mennék bele..

Szóval a 2012-es karácsonyt már ott nála ünnepeltük,és mivel én egyáltalán nem akartam ide költözni,ezért abszolút elment az egésztől a kedvem,mivel nekünk,amíg ketten voltunk,klassz kis karácsonyi szokásaink voltak,amiket ez az ember egyszerűen hidegen hagy,ezért legszívesebben megfojtanám,de ez most lényegtelen :D


De amúgy mióta rájöttem,hogy vallási irányból ateista vagyok,azóta nagyon nem is látom értelmét ennek a krisztus újjászületéses szarságnak,szóval lehet,hogy az a gyerek is vallási irányzatból látja,hogy a karácsonyt nem szereti annyira.

Bár ettől szerintem még egy normális 11 éves örülne az ajándékoknak,ha magának a karácsonynak nem ..

2012. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Micsoda? Naná,hogy normális! Biztos neki is olyan karácsonyai vannak,mint amilyen nekem volt...Én személy szerint bevallom,és nyilvánosan elismerem,hogy...GYŰLÖLÖM A KARÁCSONYT!!! De nem csak azt,hanem az összes mocskos ünnepet! Talán,a nemzeti ünnepeket,talán azokat még nem,de azokat sem imádom annyira,mert nincs nyitva semmi. Nekem sok karácsonyom vagy úgy telt,hogy Édesanyám pont nemsokkal előtte került,szívinfarktussal kórházba,én meg intézetbe,vagy én voltam kórházban,de sok más olyan rossz kötődik a karácsonyhoz,amiért nem szeretem. De első sorban azért utálom annyira,ezt az "ünnepet" mert már rég nem arról szól,mint ahogy ezt sokan gondolják. Már rég nem a szeretetről,hanem a pénzről szól! És mellesleg egy undorító képmutatás,az egész ünnep. És ne felejtsük el,hogy sok gyerek azért szereti annyira a karácsonyt,mert kap ajándékot! Meg zabálhat egy csomó édességet,amitől hízik 2-hét alatt,30-kilót. Ha minden gyerek,azt kapná,amit én kaptam,1998.karácsonyán,és pont 11-éves voltam,akkor azt hiszem hogy már nemigazán szeretnék a lurkók a karácsonyt. Igaz,voltak nagyon szép karácsonyaim,a tavalyi is nagyon szép volt,leszámítva a aftát ami két ünnep közt fájt is. Nekem az igazi karácsony,NEM a rénszarvasokat,a Coca Kóla mikulást jelenti,meg az ajándékot,jelenti. Hanem Jézus Krisztus születését,a 3-királyt,Szűz Máriát,a Jászolt! És a családot,a szeretetet! És én karácsonykor a templomba megyek imádkozni,és meglátogatom a rokonaimat,szent este együtt az egész család! Nekem ezt jelenti,a karácsony!! Sajnos hívő létemre NEM szeretem,ezt az ünnepet,mert a kapitalista szenny,bemocskolta e szép szent ünnepünket!
2013. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom, biztos. Én szeretem. De ízlések és pofonok:)
2013. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezekben a fekete Karácsonyokban nem csoda ha nem lel túl sok örömöt az ember. Itt Magyarban évek óta nincs fehér Karácsony kb 100%-ban elmondható ez 😣
2021. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!