Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szedjem rá anyumékat a...

Hogy szedjem rá anyumékat a több zsebpénzre? :S

Figyelt kérdés
Hetente 4€-t kapok és mindenki ilyen 15-20€-t kap csak én nem:( pedig nem vagyunk szegények csak anyum szerint bőven elég ennyi..Pedig sokszor veszek én belőle ruhát,sminket meg fagyit.És sokat segítek a házimunkába. a mosogatóból állandóan én rakodok ki hetente felporszívozom a szobám a nappalit és hetente felmosom a padlót:( amugy aki nem tudja az eurót annak mondom h a 4 az 1060. Mit mondjak nekik hogy pár euroval emeljék a zsebpénzem?:D
2011. szept. 3. 17:30
 1/7 Huron válasza:
51%

Mas felfogas, vagy pusztan tenyleg nincs penz, ill tenyleg nem akar adni tobbet!

Mondd el neki, hogy okes a 4 Euro, de a tobbi koltsegedet O fizesse..amivel naponta piszkalod.

Ha felfogta, megerti, akkor ad tobbet, hogy ne piszkald ot egesz honapban!


Csalj ki osztalypenzre, kotelezo tankonyvekre korrekt osszegeket!

Vagy lopd meg!

2011. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Huron válasza:
100%
Avval is zsarolhatod, hogy a kornyeken egy pasi tobbet ad! :) Es, ha nem ad megfelelo osszeget, akkor sebaj, kersz/kapsz a bacsitol a sarkon. Ettol eszbekap!
2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez elég kéne hogy legyen.
2011. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vállaltál nyári munkát?

Ha nem, majd legközelebb.

Ha igen, hivatkozz arra, hogy nyáron éltél a lehetőséggel, pénzt is kerestél, de iskola alatt sajnos nem tudsz.


Én egyébként nem kaptam zsebpénzt az egyetem előtt. (Azóta 130km-rel arrébb költöztem, és az egyetem mellett gyakran még aludni sem tudok, nemhogy dolgozni, úgyhogy rászorulok.)

Ha valamire szükségem volt (főleg könyvek), megmondtam mire kell, és ők adtak, amennyi éppen kellett.

Szerintem ez a modell nálad is működne. Elmondod mire kell, és ha az nem valami hülyeség (pl. 15. ruha) akkor biztosan szívesen adnak.

2011. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

toszd meg magad te ribanc!!!!

biztos egy elkényeztetett qrva vagy!!!!!

nem elégszel meg hetente 4 euróval??:O:O

ostoba f@sz!!!!

2011. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

5. lájkoloval egyet értek...

bazzd meg :D

2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hetente 4€??? most szívatsz? én havi 2000 kapok pedig mindjárt 16 leszek, de mégis elég....
2011. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!