Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A nagyfaterét használom (gyakori kérdések fiók félreértés ne essék)

Figyelt kérdés
az iskolában(na már most abbahagytad az olvasást) (mind1 aki olvassa az válaszolhat...) ma összeverekedtem 3 f.sszal, az ok hogy pénteken mondta az 1 ik hogy hozzak neki 1 doboz cigit(1. nem dohányzom 2. f.szom se fog nekik vinni hiába fenyegetnek vagy összevernek) ma kérte nem adtam erre a másik 2 odajött az 1ik elkezdte tépni a fülem erre pofán vágtam összeverekedtünk(jó hogy mondod elsős szakiskolás vagyok) a tanár szedett szét minket. szünetben mindenki fenyegetett de a normálisabbak meg bíztattak : / inkább hazajöttem itthon is mindenki azt mondtam h verekedjek mindenkivel akivel kell meg minden szóval szerintetek mit kéne tennem? nem kell mondani arra is gondoltam h beviszek 1 kést és megölöm őket de nem inkább mégse
2011. szept. 12. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
csak akkor verekedj, ha önvédelem. Rossz ötlet megölni őket, mert kitudja hova raknak be érte... a hátralevőéletedet ott töltheted!
2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
önvédelem volt 3-man rámszáltak nagyon piszkáltak meg minden én meg odacsaptam :)
2011. szept. 12. 16:18
 3/11 A kérdező kommentje:
csak kicsit izgulok h holnap mi lessz. am köszi azért a választ
2011. szept. 12. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi nem kapsz érte semmit. Egy barátom az utcán verekedett össze valakivel , mert neki akart menni. A csávót bevitték a nevelő intézetbe agyrázkódást is kapott de a barátom egy megúszta. Másodszor a suliban verekedett mert az egyik osztálytársa megakarta ölni. Az osztálytársa nevelő intézetbe a barátom meg mehetett a rendőrségre hogyha még egyszer megver valakit akkor nevelő szülőkhöz kerül. Úgyhogy túlzásba se szabad vinni:D

14/L

2011. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mmm. 14/L főként erre figyeltem megadod az msn címed.jaa bocsi eltértem. köszi a választ. szóval megvert valakit és az került intézetbe stb akit megvert? az jóX'D
2011. szept. 12. 16:26
 6/11 A kérdező kommentje:
nem is attól félek h igazgatóhoz hivatnak mert pl összevertem valakit mert általában nyugott természetű vagyok és nehéz felhúzni(de nagyon nehéz)(nagyon) ez az első ilyen verekedésem
2011. szept. 12. 16:27
 7/11 A kérdező kommentje:
ez az uccsó kicsit furán néz ki
2011. szept. 12. 16:27
 8/11 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel

csak akkor verekedj, ha valaki neked esik, magadtól ne kezd el, mert a verekedésből soha nem sül ki semmi jó...

amúgy, ha nincs semmi folytatása (pl: az utcán is neked esnek), max kapsz egy igazgatóit, csak mert a suliban összebalhéztál néhány f.szkalappal nem lesz semmi komoly ügy

16/L

2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16/L??? az jó :{D madmazel
2011. szept. 21. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:

16/L, csak ennyi jött le? :P

mi lett a dologból? kaptál vmi intőt?

2011. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!