Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A nagyfaterét használom (gyakori kérdések fiók félreértés ne essék)

Figyelt kérdés
az iskolában(na már most abbahagytad az olvasást) (mind1 aki olvassa az válaszolhat...) ma összeverekedtem 3 f.sszal, az ok hogy pénteken mondta az 1 ik hogy hozzak neki 1 doboz cigit(1. nem dohányzom 2. f.szom se fog nekik vinni hiába fenyegetnek vagy összevernek) ma kérte nem adtam erre a másik 2 odajött az 1ik elkezdte tépni a fülem erre pofán vágtam összeverekedtünk(jó hogy mondod elsős szakiskolás vagyok) a tanár szedett szét minket. szünetben mindenki fenyegetett de a normálisabbak meg bíztattak : / inkább hazajöttem itthon is mindenki azt mondtam h verekedjek mindenkivel akivel kell meg minden szóval szerintetek mit kéne tennem? nem kell mondani arra is gondoltam h beviszek 1 kést és megölöm őket de nem inkább mégse
2011. szept. 12. 15:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
16/L mi van rajtad?...jaa bocsi szokás. nem volt semmi azóta szinte tisztelnek : ' D már csak 1-2 kisebb beszólás de semmi komoly. ma meg a telóm ellopták. : / nem ők hanem 1 k.rva(csaj) bocsi h csak most írtam de most néztem fel
2011. szept. 28. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!