Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőim miért veszik...

A barátnőim miért veszik ilyen idegesen, hogy több barátnőm is van?

Figyelt kérdés
több barátnőm is van, erre múltkor megtudták és azt hittem megvernek... nem értem miért veszik ilyen komolyan, fiatalok vagyunk, előttünk az élet, hát még jó hogy mindenkivel kavarok..
2011. szept. 12. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól összeverhetnének amilyen tahó vagy. :D
2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Setis válasza:
Már megbocsáss, de ha mindenkivel kavarsz nem barátnőd van hanem ku*vád. A barátnő az akiért mindent megtennél, és nem tudsz meglenni nélküle. A barátnődet szereted, és akkor nem lennél képes mással is kavarni...
2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krvua ***** válasza:
legyen 38as szád!
2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéled velük, hogy vállalják e a nyílt kapcsolatot, akkor megértve.De ha ők így nem akarják, akkor nem erőltetheted rá senkire ezt, nem lehetsz ennyire önző.Ha belemennek, akkor viszont ne akadj ki, ha osztozkodnod kell a csajokon;)

20L

2011. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!