Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Usziban barátnőim lenyomtak a...

Usziban barátnőim lenyomtak a víz alá és a talpamat csikizték. Szerinted is elmebetegek?

Figyelt kérdés
a könnyem is folyt a víz alatt azt hiszem 18/L
2011. ápr. 9. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen :D
2011. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, elmebetegek xD


En tuti megfulladtam volna.


Szarazfoldon is anno foldre vetettem magam annyira csikis vagyok... Mar tudom tartani par masodpercig arra lett kifejlesztve h a kotsog csikimaniasokkal elhitessem h en nem vagyok csikis :) mukodik.


Gyrrekkent engem keresztapam fejjel lefele tartott es csikizett. Nah akkor neha azt hittem h ha nagyanyam nem szol ra megfulladok a rohogestol, mert levegot se birtam venni. Persze o azt hitte h elezem mert nevettem de nem. Egy ido utan nagyon rossz volt levego utan kapkodni fejjel lefele. Egyebkent nagyon szeretem a keresztapam :))

2011. ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Más vélemények? :D
2011. jún. 10. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Életveszélyesen hangzik!
2011. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem csinálják, azok. Szerintem életveszélyesen hangzik.

(Ti. fulladásfóbiám van, ami vízben remekül előjön. És utálom ha palira vesznek, szívatnak, pedig szólok előtte, hogy ne, nem szeretem, mert mert.)

Ha te élvezted, akkor jól van. Azért az "elmbetegek" szó lehet mosolyogva rosszallás és félelemből fakadó sértettség is.

2011. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
22:22 hát kicsit húzós volt, de játék. :)
2011. jún. 10. 22:48
 7/11 bobby válasza:
Nem gáz ha szétcsiklandozzátok egymást, de ne a víz alatt! :)
2011. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is lenyomott a barátnőm, és elkezdte csikizni a talpam, de nem ment neki, mert nem csikis, csak egy kicsit. De amikor hazajöttünk be akarta pótolni, de hiába próbálta, nem ment neki. Aztán a légycsapónyéllel elverte a talpam, és utána már csikisebb volt. Mostmár ha csikizni akar, előtte 10-10-et ráüt a talpamra, és csikisebb vagyok. Eleinte fájt, de tetszik, most is fáj, de már egyre jobban tetszik! Kicsit megalázó hasrafeküdni és térdből felhajtani a talpam, majd várni a verést, de senki sem tudja, és barátnőm is tök rendes, mert ha szólok hogy elég, vagy óvatosan, vagy ne oda, akkor megérti, és nagyon jól megvagyunk, én megértettem hogy ő ezt szereti (és nekem sincs nagyon ellenemre) ő is megérti, hogy én mit szeretek.
2012. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lol
2012. jún. 15. 22:10
 10/11 anonim válasza:
miféle kérdés ez? :D SIROK :D
2013. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!