Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsiek! A magasházba be...

Pécsiek! A magasházba be lehet jutni szabadon?

Figyelt kérdés

Most láttam a tényekben egy videót, hogy egy pécsi hajlétalannak kikerűlt a klippje, és hogy a magasházban élt.

Régebben, évekkel ezelőtt olvasgattam már a házról, de egy fél éve van vonzódásom az ilyen lepusztult helyekhez, pl Prypiat, elhagyatott strandok, gyárak, stb. És nagyon érdekel ez a hely, lemennék picit szétnézni, fotózni:). A kérdésem az lenne, hogy be lehet-e menni oda szabadon? Veszélyes-e nagyon? Egy éjjszakát maradnék, ha esetleg valakinek lenne kedve jönni az írhat. Fontos, hogy biztos-e a bejutás, ugyanis Mátészalkáról leutazni nem kis idő...:(


A válaszokt köszi:)


2011. szept. 12. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
átmászol a keritésen és bent vagy
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi:) Hobók vannak ott? ilyen szempontból veszélyes? Ja, és nem benn akarok aludni, csak felnéznék, és azonkívűl Kulturálódás Pécsen:)
2011. szept. 15. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. Bár mióta leesett egy darab azóta lehet kicsit jobban figyelnek rá. amugy veszélyes mert nem tudod mi szakadhat le. de nem örzik ez biztos. de az éjszakát nem ajánlom. csövesek ki tudja mit csinálnak és ha bukta van akkor rendőrség.
2011. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hobók alatt mit értesz? :D
2011. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"A hobó egy Egyesült Államokbeli vándormunkást jelent. A kifejezés olyan embert jelöl, akinek nincs stabil szállása, az országot járja és alkalmi munkákból él.[1] A hobók általában gyalog vagy tehervonatokon potyázva utazták át az országot. A hobót az különbözteti meg a csavargótól, hogy a hobó hajlandó dolgozni, s ezért is utazik."
2011. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A mgyar szlengben átvette a klasszikus "csöves" szó jelentését, legalábbis én abban az értelembenhasználtam. Van fenn youtube-on egy videó, abban pár fiatal srác szintén felment az épületbe, a felvételek alapján túlélték:) őőm.. gondolom mivel jó magas épület, kilátszik a tájból, szóval irányilag nem nehéz oda eljutni. EGy címet tudnátok adni?:)
2011. szept. 15. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Hungária utca. onnan már látod
2011. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hungária utcáról [link]
2011. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ezt a linket is neked ajánlom [link]
2011. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te szalkai vagy? :))) én 40kmre szalkától. :)
2011. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!