Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom? Ma...

Mit kellene csinálnom? Ma jött meg a megrendelt komódom ami nem olyan lett.

Figyelt kérdés
Mint amit rendeltem csak a méretei egyeznek. Hibás, karcos és pocsék az élvédőzése. Hátul a funérlapja is nincs besüllyesztve. Mik a jogaim?
2011. szept. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Holnap azonnal hívod a céget!

Van vmi eus dolog hogy kötelezően vissza kell venniük pár napig és vissza kell adniuk a pénzed! Ha nem akarják akkor erre hivatkozz azonnal cserélni fogják, ha látják rajtad ismered a jogaid!


Ma este keress rá neten: árucsere


Am kikkel csináltattál komódot?

2011. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma a férjem bement megmondani a magáét és visszaadták a pénzt a komódot pedig visszavittük.

Amúgy nem tom meg e mondjam a cég nevét.

2011. szept. 14. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:

de ha csak rajtam múlott volna megvezettek volna. Telefonba a nő annyit mondott, hogy megkérdi ilyenkor mi van de vagy vásároljam le az összeget vagy újragyártják. De kérdem én kinek kell ilyen minőségben.

Ja és amit este még észrevettünk rajta ahogy darabolva voltak a bútorlapok csipkés volt a széle és a fiókok aljára a sines csúszka na most figyelj tűzőgéppel volt felrakva a csavar helyett. A franc se gondolná, hogy ilyenek vannak.

2011. szept. 14. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugh bakker...


Nah akkor orulok h a ferjed intezkedett. :)))

/ eloszor mindig a levasarlassal szoktak traktalni az embert.../

2011. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!