Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos, meg kell csinálnom...

Fontos, meg kell csinálnom egy házit kémiából, termo szóval kellenek szavak kevés leirással, valaki segitsen?!

Figyelt kérdés
ugy értem hogy kellenek olyan szavak amikben benne van a termo szó és kell egy kevés leírással!és mielött megkérdeznétek hogy mért nem nézem meg neten,mért nem kérdezek meg másokat mért nem jutott hamarabb eszembe ezek mind megvoltak,csak ma jöttem haza nagyitol(pénteken mentem)és ott nincs sz.gép és csak nagyi meg én voltunk meg anya de ök nem tudnak ilyet!neten nem találtam és akiktöl megérdeztem azoknak se jut eszébe ilyen!És nekem erre szükségem van holnapra(hétföre!Kérlek segítsetek ha tudtok!!!!!
2011. szept. 11. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi most nézem,hogy nem is kémiábol hanem FIZIKÁ-ból kéne a segitség!!!!Elöre is köszike
2011. szept. 11. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Termodinamika, termonukleáris, termoelem.Meg kell keresni a leírásokat.
2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
huh,nagyon köszi
2011. szept. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!