Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk, van e paprika/gáz...

Lányok/Fiúk, van e paprika/gáz spraytek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hordtok -e magatoknál gáz spray-t vagy sokkolót. Használtátok -e valaha, ha igen bevált -e? Kort és nemet is írjatok.
2011. szept. 13. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is volt.

18F

2011. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nálam van a paprikaspray-m, én análisan szoktam használni, csak néha csípi a fenéknyílásomat.

SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nincs de tervezem, hogy veszek

15/F

2011. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Am. nekem van de már majdnem üres, szoktam fújkálni belőle.

Elrettentésnek is jó. Akkor hordom ha kabátba vagy pulcsiba járkálok és a zsebemben van meg a kezem is tehát rögötn tudnék fújni ha kell.

Most akarok venni 2 -t csak ahoz fel kéne jutnom pestre, ott néztem ki jót olcsón.

2011. szept. 14. 20:36
 5/11 anonim válasza:

persze hogy van. 2 hete nyomtam bele a hősök terén egy nagydarab állat fejébe majd vágtam fejbe párszor a viperával... rám rántotta a kormányt és még ő pattant ki hogy mit csinálok... a k. anyját az ilyennek. megfenyegetett hogy elkap ezért belefújtam a maradékot is a szemébe

27/F Dusán

2011. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hat ... hasznos lehet! Egyik baratomat elvertek a ciganyok es ... ha lett volna nala gaz spray talan meguszta vilna...

Nekem ugysem kell, mert nem ... egyszeruen nem jarkalok veszellyesebb helyeken! Amugyis 12 eves vagyok ... ki akarna bantani!? Na jo, ha telefonnal megyek a kezemben hat ... lehet, hogy elveszi egy "tolvaj" de ... kicsi az eselye! Ezen kivul ugy tudom, hogy Romaniaban 14+ az efele kutyu (sztem Magyarorszagon is). Amugy nem vagyok az az agressziv gyerek! :D

2011. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kickboxolok szal vmi onvédelmi taktikám van,am rohadt budoset is fingok ha kell :D 15\F
2011. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En szeretnek mert csinos lany vagyok es szoktak beszologatni.

Mondjuk nem jarok egyedul nagyon sehova.


Viszont most a hazunk mellett egy kis uton halalra szurkaltak egy fiatal ferfit... Istenkem es en meg nemreg kineztem magamnak h az az ut rovidebb es kevesebb ember jar arra... Viszont egyszer osszefutottam azzal a szefo fickoval azon a kis uton aki anno halalosan megfenyegetett engem es a csaladomat meg elotte zaklatott szoval inkabb nem jartam azon az uton...


Nem tudom ezt vajon jelentenem kene a rendorsegnek... Ez vajon nyomnak szamit?

2011. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sztem haggyad, úgyse foglalkoznának vele

de te legyél óvatos és ha ilyen környéken laksz, mihamarabb szerezz be 1-et.

2011. dec. 17. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:

A poen az h ez Buda egyik eleg jo kulsobb

kornyeke...


De mondjuk laktam eleg luxushelyen is, volt a kornyekunkon par milliardos es ott is volt ket gyilkossag...


Sztem mar barhol megtortenik barmi.

Ugyh nem megyek inkabb kies helyekre...

2011. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!