Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a kislányos, alacsony lányokról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel én is alacsony srác vagyok, ezért pozitívan vélekedem az alacsony lányokról. Szerintem aranyosak, ártatlanul tudnak nézni, elbűvölőek.


Én 169,7 cm. :(

Kb. 180 cm-nek örülnék.

2011. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha alacsony azzal nincs bajom, de kislányos ne legyen, nem vagyok pedofil.
2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne. alacsony lányok közé tartozom.. xd :D
2011. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi lanykent az a tapasztalat h szeretik, de inkabb noiesebben. Az arc lehet kislanyos de azert ruhaban legyen valami csajosabb.


Azt tudom h amikor egy bezs magassarku, farmer, rozsaszin polo, rozsaszin anyagaban mintas szovet kabat es "babas"-an kifestett arccal maszkaltam a westendben eleg sok elismero pillantast zsebeltem be... Es a cipoboltos fiu is extra figyelmet szentelt nekem :P


Vegyel magassarkut! Qz nekunk pont jo, mert ugy se vagyunk magasabbak az atlag pasinal viszont iszonyat szexin megnyujtja a labad!

2011. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csak a hangja ne legyen vinnyogó :D
2011. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretem őket ha szép az arcuk,vagy akár kislányos,akkor meg azért,mert olyan cukik:)
2011. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 190cm vagyok és tuti hibás mert ennek ellenére imádom a pici csajokat. Persze fontos a nőiesség de itt most ugye nem erről van szó, hanem a magasságról és az arcról. Elolvadok egy kicsi aranyos csajtól pedig sokszor csak feleakkorák (súlyra) mint én. Szóval kissé összeférhetetlen a dolog sajnos :(

Ja, és ennek a pedofilsághoz semmi köze, ettől még nem vonzódok a gyerekekhez(17 alatt :D).

20/F

2011. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az alacsony lányokban akkor igazán cukik, amikor lábujjhegyre állnak, amikor meg akarod csókolni, de ha küldesz képet megmondjuk, hogy cuki vagy-e:D
2011. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet :)

de mindenki azt mondja, hogy olyan cuki vagyok =)

2011. szept. 18. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor cuki, cuki vagyol! :)
2012. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!