Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Túl nagy lenne...

Mit csináljak? Túl nagy lenne a büszkeségem vagy ez egy normális reakció ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk. Ma a tulaj nekem esett egy olyan dolog miatt amiről én nem is tudtam. A férjem egy pecuban csinált valami lyukat dugulás miatt és nem csinálta vissza. Én nem is tudtam róla, és azt mondta nekem, hogy ha ilyenek leszünk el fogunk menni onnan (még csak haszna volt rajtunk, egy nagy rakást nem ér az egész ház - mi rendbe vágtunk és rendben tartjuk ). Majd én nem hagytam szó nélkül megmondtam neki, hogy rendben jövő hónaptól elmegyünk. És az összes eddig lenyelt sérelmet amit kaptam tőle, mindet a fejére mostam, megérdemelte tényleg. Majd el kezdett könyörögni, hogy felejtsem el, meg ilyenek, hogy maradjunk, Mit tegyek? Nem nagy cuccnak tűnik de olyan rosszul esett hogy el nem tudom mondani. Azóta remegek az idegtől, folyton csak a goromba szavai járnak az eszembe. Viszont anyósoméknál nem megyek vissza, és ha nem heverem ki ezt, akkor hazaköltözök a szüleimhez. Mit tegyek szerintetek? Nem igazán tudom elképzelni, hogy megbocsássak, nagyon fáj a dolog tényleg, egy rossz szót nem szóltam neki soha...
2011. szept. 16. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megbocsájtasz és maradsz, sok sikert
2011. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is tok jol jottel ki a sztoribol!

Meg is mondtad a magadet es meg neked konyorogtek hogy maradj!

Ezek utan butasag lenne elmenni :)

2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele. De en mar nem tudom hogy ezek utan hogy neznek ra srhogy ra se birok gondolni. Nagy tuske van bennem.
2011. szept. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!