Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy butikba dolgozni?...

Milyen egy butikba dolgozni? Nem unalmas egész nap üldögélni? Lehet pl. olvasni vagy rejtvényezni? Én recepciós voltam, és halálra untam magam egész nap, és azért is rámszóltak, ha rejtvényeztem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik: milyen a főnököd, a vezetőség.


Én is dolgoztam könyvesboltban, ahol közölték, hogy ugyan van áruvédő, de az megbízhatatlan (még jó, hogy van!), de figyeld a vevőt, hogy ne próbáljon lopni.

2011. szept. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta: abszolút a vezérkaron múlik.

Én pl. voltam recepciós egy kis szállodában, ott ha a nyilvántartás rendben volt, akkor a "csendes" időszakokban azt csinálhattam, amit akartam, csak az volt a lényeg, hogy ha jött bárki, akkor azonnal ugrik van, felállni, udvarias, stb.


Másrészt karácsony előtt vasárnap voltam egy Dm-ben, ott pl. halálra unta magát a lány, mert a kutya se ment be vasárnap, és ők a munka teendőkön kívül semmit nem csinálhatnak szó szerint! Értsd: kitakarította a boltot kínjában 2x, mert ha teljes csönd van, és kéz van minden el, egyáltalán le se ülhet, és SEMMIT nem csinálhat, tehát pl ha egy sms-t elolvas, már ba s ztatják érte.

2016. jan. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!