Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátnőm gyakran mondja,...

A barátnőm gyakran mondja, hogy csúnya, és tényleg az, de mit mondhatnék rá, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Pl. mondja, hogy: Jó, én se vagyok egy szpségkirálynő. Hogy reagálhatnék erre? Mert ha hallgatok, egyetértek vele. Ha azt mondom, h de, akkor hazudnék, és észre is venné, azt meg mégse mondhatom, h tényleg csúnya vagy. :S

17/L


2011. márc. 6. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

hívd úgy,hogy retekfej:D és akkor még nevettek is rajta ^^


vagy mondd azt, hogy -háát, vannak ilyenek:)

2011. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezt mégse mondhatom, a legjobb barátnőm és nem szeretném megbántani. És amúgy is, lehet azért is mondja, mert tudja magáról, és jól esne az ellenkezőjét hallani.
2011. márc. 6. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy mondd meg hogy csúnya, vagy mondd azt hogy szerinted szép... más lehetőség nagyon nincsen
2011. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

mond azt hogy a szépségen lehet javítani.;)

vagy azt hogy a szépség nem minden:)

2011. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Izééékeh11 ***** válasza:
0%
mondd meg neki,hogy nem csúnya csak úgy néz ki mint egy pitbull ami majonézt eszik
2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Olyan nincs, hogy valaki mindenhogy csúnya marad. Segíts neki megváltozni, sminkeld ki, adj neki öltözködési tippeket, segits neki megszépülni.

Régen rám is azt mondták, hogy csúnya vagyok, de gyökeresen megváltoztam és már mindenki szépnek tart..:)

Egy nő sosem lehet csúnya, ha foglalkozik magával.

2011. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

mondd,h nem az számít, mert ö viszont vágja a matekot 139 az IQja, stb. pl.

Ezzel kivéded.

2011. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljátok végig a következőt. Az ember a génjeiről, testi adottságairól nem tehet. Azért viszont sokat tehet, hogy a lehető legjobbat hozza ki magából. Szerintem nincsen annyira csúnya ember, aki ne tudna (magához képest) jól kinézni. Biztosan a barátnőd is tehetne valamit azért, hogy szebb legyen, és szebbnek lássa magát. Pl. alakformálás, smink, frizura, kozmetikus stb. stb. Ebben a tanácsaiddal, meg azzal hogy mellette vagy, sokat tudnál neki segíteni.
2011. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagy szája és kiálló fogsora van. Alakra nem rossz, de az arcformáján a smink sse nagyon segít. Nem akarok neki olyat mondani, hogy a szépség nem minden, inkább terelném a témát, hogy ne kelljen rá semmit mondani,mert célozni se akarok rá, hogy csúnya.
2011. márc. 11. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
hát akkor mond neki, h viszont jo az alakja...
2011. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!