Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy milyen...

Honnan tudjam, hogy milyen kulcsot vegyek a szobaajtóhoz? SÜRGŐS lenne! Nagyon!

Figyelt kérdés
Hétvégén rendszeresen kellemetlen alakok (kopogó-nemleges választ kapó-mégis benyitó)jelennek meg az otthonomban és szeretnék kulcsot venni a szobaajtómhoz, de nem tudom, honnan tudhatom, hogy mi alapján dönthetem el, hogy mit kell vennem... Előre is köszi! :)
2011. szept. 21. 19:48
 1/6 anonim válasza:
73%
13 ponton záródó acél bejárati ajtót kell venni szögesdróttal és villanypásztorral. Na az távoltartja őket.
2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de szűkös a keret, csak a kulcsra futja! De ha nem tudom meg, hogy milyen kulcs kell az ajtóba, akkor veszek egy baltát... talán az lenne a legjobb megoldás :D
2011. szept. 21. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapukulcsot!
2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak megtűröm őket, gondolhatjátok, hogy nem én nyitom ki a bejárati ajtót! Szóval még egyszer: szobaajtóhoz kell a kulcs! Köszi
2011. szept. 21. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen zárad van?

Fogsz egy csavarhúzót,szétszeded elöl majd hátul azt ami a kilnics alatt van dízsítő lapkákat,majd leszed a kilincsel egyűtt és a zá részénél ami a két oldal közt van 2 csavar ki és kihúzod a zárbetétet és azt elviszed hogy olyan zárbetétet szeretnél venni km 1000ft és fölé is emelkedhet az ára vagy belefaragnak egy kulcsot... ha nem akarsz szórakozni és nagylyuku a zárad akkor szöget meghajlítasz (a végén 1cm-ert derékszögbe)És azt használhatod kulcsként...

De ha csak akkor zavarnak amikor otthon vagy akkor belülről valami lakatpánt vagy valami hasonló elcsúsztathatós vacakot veszel...azt meg csak belecsavarozod az ajtóba vagy a falba....

De ajánlhatok neked téglákat is jó áron és akkor befalazod:)

2011. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi,köszi! :):):)
2011. szept. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!