Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lépésekkel juthatok el...

Milyen lépésekkel juthatok el odáig?

Figyelt kérdés
A már meglévő nevem mellé szeretnék egy második keresztnevet, de amilyet én szeretnék az még igazából nincs benne a névjegyzékben hivatalosan, legalább is még nem találkoztam vele. (igazából angol név) és hogy hogyan tudnám el érni hogy ez a név hivatalosan is elérhető legyen, és azért hogy ezt névjegyzékbe vegyék, fizetni kell-e?
2011. szept. 23. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen nevet akarsz? talán segíthetek
2011. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Destiny
2011. szept. 25. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fog menni... én úgy tudom h magyarosan kéne írni:

Desztiny - az y még talán maradhat, de az s az sz...


Ezért van sok Dzsennifer, a Jennyfer helyett...

2011. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nekem az lényegtelen hogy magyarosan vagy angolul. :)

A lényeg hogy benne legyen a magyar névjegyzékbe, és hogy ehhez mit kell tenni, fizetni kell-e, mennyi idő után tudom meg?!

2011. szept. 27. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ok akkor Desztinykent benne lehet.


/csak azert mondtam mert sztem a Dzsennifer fullgazul nez ki, a Desztiny meg nem veszes/


Anno nekunk hugom francia nevet kellett engedelyeztetni, felvetetni a nevjegyzekbe.

Irni kellett vmi kerelmet azta. Az x honap alatt elbiraltak es ujra at kellett iratni az osszes papirjaz mert ugyebar addig nem lehetett az a neve amit anyumek akartak.

Am passz h most kinek kell irni ilyen ugbyen, de sztem a polgarmesteri hivatalban biztosan meg tudjak mondani.

Sok sikert!

2011. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm! :)

Viszont azt még nem mondtad, hogy ez mennyibe került körülbelül?!

2011. szept. 27. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az 18 évvel ezelőtt volt- szóval nem hinném hogy most is annyiba kerülne.

Pol.hiv. az a tuti ha értelmesek mindent el tudnak mondani összegektől kezdve odáig hogy mennyire kell magyaros átírásúnak lennie. :)

2011. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!