Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon történt valaha is...

Vajon történt valaha is ilyen? Kicsit morbid, gyenge idegzetűeknek talán nem való. Kádban. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nagyon szánalmas a fantáziám, tudom. Csak érdekelne. Vajon történt már valaha a történelem folyamán olyan, hogy valaki kádban ült/feküdt, és egy másik ember megfogta a lábát és felemelte úgy, hogy a feje a víz alá került?

Bocsánat, ha nagyon morbid. Remélem, érthetően sikerült megfogalmaznom.

Másik kérdésem, ha előfordult ilyen, akkor miért tehették.


Más kategóriát nem találtam, talán ide illik leginkább.



2011. szept. 24. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
biztos. ahogy olyan is gyakran történt, hogy valakinek túl sok volt a szabadideje és emiatt hülye kérdéseket talált ki, amiket feltett az interneten...
2011. szept. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztosan. Már egy krimiben is láttam ezt a jelenetet, úgyhogy tuti nem valami újkeletű dolog.
2011. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira nem morbid, csak jó nagy szívás ha nem látta előre. Mindenki szokott hülyeségeken fantáziáli amúgy.
2011. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem szabadidő kérdése, tényleg elkezdett foglalkoztatni. Igen, ilyen szánalmas vagyok. :D

Másodiknak: nem tudod a krimi címét? megnézném. :D (de ott gondolom vízbe fojthatta, ez úgy nem jó :S)

Harmadiknak: igen, bizonyára, és ezt másoknak nem szoktam elmondani, de itt ismeretlenül elmondom.

2011. szept. 24. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Én személyesen is merek kérdezni hülyeségeket csak a körítést ne tedd hozzá és akkor nem lesz feltűnő.

Pl így: Vajon történt már valaha a történelem folyamán olyan, hogy valaki kádban ült/feküdt, és egy másik ember megfogta a lábát és felemelte úgy, hogy a feje a víz alá került?

2011. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Személyesen nem tudom, kit fáraszthatnék ezzel. :D

Szóval nem morbid? Azért írtam oda, hátha valaki érzékenyebb lelkületű és kicsit lesokkolja, hogy egyeseknek ilyen eszükbe jut, és akkor ő meg se nézi a kérdést és nem lesz miatta álmatlan éjszakája. :D


De ha olyanom van és lenne lehetőség, talán ki is próbálnám a kádban :D

2011. szept. 24. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérj meg vkit, de te melyik szerepet játszanád?
2011. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindkét szerepben kipróbálnám.

Nem is nézne hülyének, akit megkérnék. :D

2011. szept. 24. 23:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát egy jó haverodat esetleg, ha tudja rólad hogy valójában milyen vagy.

Én pl valóságban is mindig magamat adom ezért nem néznek hülyének pedig rengeteg hülyeséget csinálok meg mondok.

2011. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én az extra hülyeségeimbe nem szoktam másokat beavatni. :D
2011. szept. 25. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!