Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legolcsóbb vízipipa-dohány...

Legolcsóbb vízipipa-dohány itthon merre található?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az AsiaCenternek nagyon jók az árai, bár pontosan nem tudom mennyi az annyi. De kíváncsi lennék mindenki tapasztalatára, észrevételére. (Értelmes válaszokat természetesen felpontozom.)
2011. szept. 24. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Vizipipát nemtudom pontosan mennyibe kerülnek..de a kicsik olyan 2000-3000Ft körül szoktak lenni..én a vaterán vettem és ott sokkal olcsóbban(1000Ft-ért) hozzájutottam..de sok ismerősöm netről lenézte, hogy hogy kell készíteni a pipát és sajátkezűleg megcsinálta..és az is remekül működik. A dohányt illetően pedig az olyan dolgokra szakosodott boltokban a legolcsóbb szerintem..de vigyázz, mert sok helyen átvághatnak!!!
2011. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Pipa ügyileg én is jól megvagyok a saját készítésűekkel... A fő "probléma" korrekt árú dohány beszerzése. :)


(Ettől függetlenül, megy a plusz!)

2011. szept. 25. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Sultan center (Bp. keleti p.u)itt azt hiszem 700 forint vagy pedig Ázsia center (Bp.Újpalota Nyírpalota út)
2011. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és az azsia centeres 400 500 forint ;)
2011. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ócsót? a csempészeknél. Az összes szavideje 2 év (gyakran csak arabul van rajta) , és 2008 januárjától csak zárjegyes kerülhet forgalomba. Ergo az ócsó vagy 2 éve lejárt, vagy frissen csempészték :-)

(forrás: Jövedéki Törvény)

2012. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!