Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitetek nekem? Szerintetek...

Segitetek nekem? Szerintetek ez házi feladat egyeltalán? 11/L

Figyelt kérdés

Házi feladat hogy találjunk vicces történetet ki.

Nem a netről.Segitetek ha igen akkor irjatok valamit ami vicces.


2011. szept. 26. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak van valami vicces sztorid amit leírhatnál. Esetleg ki is egészíthetnéd mindennel. És ezt gondolom azért kaptad mert a tanárod kíváncsi a fantáziátokra.
2011. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez jó házi :-D oldalakat lehet ilyenből írni

később még ilyenebbek lesznek...

írj mondjuk egy megtörtént eseményről az életbe amit viccesnek tartasz pl

2011. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos,nekem ki se kellene találni,velem mindig történik valami vicces.pl. a szülinapom az osztálykirándulás időpontjára esett...rendelt nekem az idegenvezető tortát(Sacher-tortát!),az egész osztály és az igazgató is felköszöntött,erre kigyulladt a hajam,mikor el akartam fújni a gyertyákat.Akkor szégyelltem magam,de ma már csak nevetek rajta.
2011. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áldanám az eget ha mi is ilyeneket kapnánk :D

Legutóbb nekem egy összehasonlító verselemzést kellett írni két Ady-versről :))


sak van valami vicces sztorid, ami nem feltétlenül veled történt, hanem csak átélted, láttad, vagy valami. Valami, amin jót nevettél :D

2011. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egyszer, hogy szentmise volt és van az a rész ahol térdelni kell és a barátomat ellöktem... és a pap lábára esett...Hát nem haragudott senki rám de mindenki röhögött
2011. okt. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!