Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre születni kell, avgy...

Erre születni kell, avgy lehet "tanulni" is?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e tanulni szépen énekelni? Csak mert nagyon rossz a hangom, de szeretnék jól énekelni... Vagy erre születni kell? Lécci leírnátok hogy hogy lehet megtanulni énekelni? 8ha meg lehet)

válaszokat előre is köszi! :D


2011. szept. 26. 20:45
 1/3 anonim válasza:

Részben úgy van, hogy születni kell, részben meg képezni. Na ha már rosszabb a hangod, akkor neked jobban kell rágyúrni. De szerintem ha nagyon-nagyon akarod sikerül... :D

SOK SIKERT! :D :)

2011. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet (meg kell(ene)) tanulni szépen énekelni. Azok sem énekelnek szépen akik mindenféle vacak tehetségkutatóban lépnek fel semmi tanulással, csak tehetséggel.

Énektanár megtanít :D Keress fel egyet és talán sikerül kihoznia valamit abból a hangodból.

2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

figyelj, ez is egy bizonyos skálán mozog mint az intelligencia.


ha képzed többet tudsz magadból kihozni.

persze vannak akik halál bénák és nem is nagyon lehet velük mit kezdeni- de ha rákérdeztél akkor szerintem csak nem lehetsz totál esélytelen.


Azt amúgy is hallod aki teljesen esélytelen- nem érzi a ritmust, sőt azt se hogy magasabban vagy mélyebben kéne énekelnie. Akinek viszont csukladozik a hangja- érzi merre kéne mennie a dallamnak, csak nem tudja kiéneleni- és azért tűnik bénának az szerintem totál "kezelhető".

2011. szept. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!