Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni ilyen...

Meg lehet tanulni ilyen szépen festeni? Vagy erre születni kell?

Figyelt kérdés

Én is festek már egy jó ideje, de ezekhez képest nem vagyok sehol. Ezek tökéletesek, nem tudok velük betelni, nem is tudom elképzelni hogy lehet ilyen egyenletesen, simán, minden színt eltalálva, nem is tudom elmondani...


[link]


2010. ápr. 29. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég undorítóak ezek a képek. :D

Bár ha sokat gyakorolsz és utána olvasol, esetleg tanárhoz is elmész, akkor az biztos sokat segít és javít a tudásodon.

2010. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megijedtem,mikor megláttam a képeket!De azért van egy-kettő,amelyik szép,például az a hölgy,virágokkal...

De értem,mire gondolsz,valóban , a szürreálisabb festmények is szépen vannak megfesteve,pedig a művésznek még modllje sem volt,mindegyik kép a fantázia szülötte.

Ha valakiben nincs igazi tehetség,annek hiába a művészeti iskola...Aki viszont tehetséges,művészi képessége van,az iskola nélkül is elsajátíthat különféle művészeti technikákat,ami által ilyen szép képeket tud majd alkotni.

Ez a dolog valahogy "belülről jön",a művész látásmódját is tükrözi a festmény.Szóval,a műben a művész is benne van .

2010. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom mondani, amit már nagyon sok embernek. Gyakorolni kell, ismerni az anatómiát, és az arányokat, némi színtant. Ha ez minden megvan, te is tudsz majd ilyen (vagy bármilyen más) képeket festeni.
2010. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én szépen tudok rajzolni meg minden de festeni nem tudok :P esküszöm nem tok festeni már a rajz tanárnőm is megszokta hogy soha nem festem ki mert mindig elb*szom
2010. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!