Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztályozó írásbeli vizsgára...

Osztályozó írásbeli vizsgára matrózblúzba kell mennem?

Figyelt kérdés

Holnap lesz angol írásbeli vizsgám. De igazából ilyen "családias" hangulatban az első órában zavarjuk le, így nem tudom hogy most ki kell e öltöznöm vagy nem:D

Múlt héten mondta a tanárom hogy csinálhatom az osztályozó vizsgát akár jövő héten is, szóval így az egész szervezés elég spontán. Ezért nem tudom hogy húzzak e matrózblúzt vagy ne.


2011. szept. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak egy órai dolgozat,és te egyedül irod egy órán,miközben a többiek a tanárral tanulnak,akkor felesleges.


Ha formális kereteket adnak neki,tehát 25 ember írja(most csak mondtam egy számot),és mondjuk felvételiíze van(tehát aznap nincs tanítás,és csak ez a vizsga a "dolgotok") akkor viszont öltözz ki.

2011. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2en leszünk bent,én, és egy másik osztályozó vizsgát tévő ember, és elvileg 5 fős vizsgabizottság lesz( bár írásbelin nem tudom miért)
2011. szept. 26. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Írásbelire szerintem felesleges, szóbelire viszont már úgy illik. (Mondjuk azzal semmit nem veszthetsz, ha abban mész, max. viszel csereruhát is.)
2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írásbelin én se értem,ott bőven elég lenne 1,max.2 tanár(ha nem 2-en írnátok,hanem 32-en).


Nem lehet,hogy lesz szóbeli vizsga is,akár csak annyi erejéig,hogy belekérdeznek ebbe-abba amit leírtál?

2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, szóbeli az holnap lesz, külön. Szerintetek az jó ha húzok egy farmert, meg matrózblúzt? akkor ki is öltözök meg nem is:D
2011. szept. 26. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
"Szerintetek az jó ha húzok egy farmert, meg matrózblúzt? akkor ki is öltözök meg nem is:D" Na ezt szerintem semmiképp ne. Akkor inkább vegyél fel egy inget, az egyszerre elegáns és laza is.
2011. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ez, hogy mennyire várják el, nagyban függ a tanároktól is. Jobb biztosra menni, nehogy kifogj valami olyan idiótát, aki hazaküld átöltözni.
2011. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reméljük elégedettek lesznek mind a kinézetemmel mind a teljesítménnyel:)
2011. szept. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!