Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet építészeti és...

Hol lehet építészeti és építési alapismeretek tantárgyat tanulni? Vagy legalább osztályozó vizsgázni

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, és mivel ahhoz, hogy egy tantárgyból érettségizni lehessen, minimum két évet kell tanulni az adott tantárgyat.

Én szeretnék az építészeti és építési alapismeretek tantárgyból érettségizni, mert szükséges lenne a továbbtanuláshoz. Éppen ezért valahol osztályozó vizsgázni szeretnék belőle, hogy legyenek jegyeim. De eddig egyszerűen nem találtam olyan iskolát, ahol tanítanak ilyet. Valaki segítsen!


2011. okt. 18. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kecskeméti évfolyamtársam érettségizett belőle, szóval gondolom Kecskeméten van ilyen szakközép. Bár még nem hallottam olyen egyetemről/főiskoláról, ahol kötelező felvételi tárgy lett volna. A legtöbb képzésre matek-fizikával is felvesznek.
2011. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt is van: [link]

Ja és az illető abban az évben az egész országban kb egyedül érettségizett ebből a tantárgyból. Az építészeti alapismeretek nagyon népszerű az érettsségizők körében:)

2011. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Schulekben oktatnak. És ott nagyon népszerű, az évfolyamok nagy részének az a választhatója...
2011. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
zala megyében zalaegerszegen széchenyi műszaki szakközépben. nagyon jó képzés van a magasépités szakon. 2 családtagom erre a szakra járt, és amelyk érettségizett, 100% sikerült és nagyon büszke vagyok arra hogy ő az én testvérem :)
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!