Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most mi a ValóVilág5-ben?

Ez most mi a ValóVilág5-ben?

Figyelt kérdés
Mai napon Lilu élőben kijelentette, hogy 2 játékos el fogja hagyni a vilát. Szerintetek ez miért van?
2011. szept. 28. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy a nézők többet szavazzanak, ezáltal több pénzük legyen a vv készítőinek
2011. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen ha nem a lóvé számítana nekik lehetne szavazni játékosokra neten.vagy legalább normál díjas sms-el..
2011. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nézettséget is ezzel szeretnék növelni,meg hogy a paraszt többet szavazzon,meg fordulatos legyen a műsor,és ne unalmas.
2011. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

több pénz és több izgalom

És akik bent vannak dolgozzanak is meg a főnyereményért és a kajáért amit ingyen kapnak ami jórészt a mi (szavazó) pénzünk van benne. És ugye így a bent lakók majd azon fognak agyalni hogy hogyan győzzenek meg minket arról hogy benntartsuk majd őket.

2011. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

másrészt meg most beállt egy recesszió a tévéadó szolgáltatóknál, mely miatt most amúgy a TV2 a 400 alkalmazottjából kb 100-150 -et elküld, s megszűntetik a saját műsoraik jó részét. De írták hogy ez kihatott az Rtl klubra is, ígyhát a kreatív tervezőknek kevesebb pénz jut, meg úgy amúgy mindenre..

Így érthető hogy a lakosságra számítanak mint áthidaló megoldás. pééénzzzt!

2011. szept. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit felettem irtak jah


Meg mert mar most bena a forgatokonyvuk.

Az elozobol nem sok max 6-7 reszt lattam es eldontottem h megnezem a mostanit.

Nem tudom h tenyleg igaza volt a szociologus/pszichologus tanaromnak amikor azt mondta burkoltan h en "atlatok az embereken, jol megfigyelem a reakcioikat" de nem tom ti hogy vagytok vele engem annyira zavar ez a mu jatek! Allandoan mestersegesen generalva van a cselekmeny...

Es ez alatt nem arra gondoloo h Lilu bejelnt valamit, hanem a parbeszedek nem jol lettek megirva! Maskor ugyesebben az iroknak...

2011. szept. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!