Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halloween tudom hogy még...

Barby99 kérdése:

Halloween tudom hogy még messze van. Szeretnék egy kis bulit rendezni. Ötleteket valaki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt jelmezek vannak amúgy passz.
2011. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Halloween... a kedvenc ünnepem!


Tavaly rendeztem meg az első Halloween bulimat otthon, én is sokat gondolkoztam rajta, hogyan lehetne feldobni egy kicsit ezt az "ünnepet", mert hát ugye itt nálunk ez nem ünnep, hanem a halottak napja...


Néhány ötletként tudnám mondani a tökkel díszített házat, (ha kertes házban lax, akár az utcát, a bejárati ajtót, ablakokat sok sok kivágott, mécsessel megrakott tökkel tudod szépen feldíszíteni), esetleg kiálló kéz a földből a ház előtt, jelmezek, ha elég kreatív vagy, akár kézzel is készíthetsz különféle díszeket papírból, például denevéreket (fekete papir), macskát, szellemet, pókót, póknak pókhálót... én még a fekete lufira gondoltam - bár nem sok köze van a lufinak a Halloween-hez, de legalább fekete).

Nővérem például kegyetlen jó maskarát készített magának önszorgalomból (varrónő), majd egy kis smink, 1-2 vendég még a bejárati ajtóban majd szívrohamot kapott.. :DD


Remélem segítettem!

Sok sikert, legyél kreatív! ;)

2011. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!