Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnek hogy a hajam...

Mit tehetnek hogy a hajam egyenes legyen de hajvasalo nelkul mert az en hajam nem is gondor de nem is sima. Ha valami tanacsod tudtok akkor lecci irjatok meg? Koszi szepen

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyen a hajam ilyen átmenet =/ hát mondjuk én szárításkor figyelek oda, hogy úgy száradjon hogy egyenes maradjon, de sajna reggelre kicsit begöndörödik =/
2011. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es hogy sziktad szaritani?
2011. szept. 29. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Es hogyan szaritod?
2011. szept. 29. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
hát úgy szoktam, hogy szárítás közben mondjuk ha az alját szárítom, akkor rászorítom a tetjét a fejemre, hogy ne fújhassa meg a hajszárító, de hát csak begöndörik, de annyira nem =)
2011. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én azt ajánlom, hogy amikor szárítod a hajadat akkor vegyél egy fésűt és a haj szárítót és a fésűt úgy használd mint a haj vasaló eggyik és másik végét. lehajtod a fejed, előre teszed a hajadat és ahogy húzod végig egyenesen lefelé a szárítót úgy húzod lefele a fésűt is ugyan azon a haj részen ahol szariottad.
2012. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!