Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólapozáshoz van jó tanácsod?

Szórólapozáshoz van jó tanácsod?

Figyelt kérdés
Nem a postaládás, hanem amikor kézbe adod.Mi a jó tipped rá, hogy elvegyék?
2010. máj. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a járólkelőhöz, és az arcába nyomod... Ettől vagy elveszik, csak hogy békén hagyd őt, vagy a "célszemély" annyit mond:"kösz, nem érdekel". Akkor jön a következő...
2010. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ha jó csaj vagy,és adsz érte puszit h elveszem akkor nagyon jó :D
2010. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon poénosak vagytok:-)De sajna ettől nem lettem okosabb.Amúgy ha már elveszed akkor el is olvasod vagy simán kidobod?
2010. máj. 6. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szórólapoztam,tőlem majdnem mindenki elvette,pedig tél volt és a téli kabátra kellett rávenni a céges pólót(kb Michelin baba utánzat):D

Valaki azt mondta hogy mi Gyurcsány gyermekei vagyunk xD

mosolyogj,légy kedves:D

2010. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elolvasni elolvasom. de nem tudom h megteszem-e.
2010. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szórólapozok rengeteget...forgalmas helyen kell,és nem kell kérdezni,hogy kér-e,hanem kezébe nyomod...


el szoktam venni,mert tudom,h milyen sz@r ha nem fogy...de el szinte sose olvasom,egyik jobban hülyeség mint a másik...

2010. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!