Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted azok mind buták,...

Szerinted azok mind buták, akik a Való világot, és Barátok köztöt nézik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyan. Csak nézzenek azért mellette mást is, időnként talán egy-egy könyvet is a kezükbe vehetnek...
2011. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez így van.. csak mostanság aki valóvilágot néz, azt mind kicsúfolják a suliban.
2011. szept. 30. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért eléggé. Igényszint= a nullával kb., ha valaki azért nézi mert tetszik neki.

De nyugii, kellenek buta emberek is a világba, biztos bután szeretnek téged is, így lesz színes a társadalom.:D

2011. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:51 ha meg már odaáig terjedne az agyacskájuk, hogy jó könyvet vegyenek a kezükbe, nem kéne nekik az a sok igénytelen agybutitó retek.
2011. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nézem mind a kettőt, sőt alig várom hogy lássam a következő részt
2011. szept. 30. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
énis ígyvagyok mint te,kérdező:P
2011. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

köcsiflex válasza:


17:51 ha meg már odaáig terjedne az agyacskájuk, hogy jó könyvet vegyenek a kezükbe, nem kéne nekik az a sok igénytelen agybutitó retek.


Veled ellentétben legalább tudok magyarul írni, pedig - a szavaiddal élve - nézem ezeket az agybutító retkeket. Igaz, van mellette egy kb. kétezer kötetes könyvtáram, aminek a nagy részét olvastam is.

43/F

2011. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
43/F Minden tiszteletem az Öné!!
2011. szept. 30. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy majd sokan leszólnak a kommentem miatt.

DE:

qkker

Leírás alapján elég olvasottnak tűnsz. És gondolomm, abban te is egyet értesz, hogy egy jó könyvnek adnia kell valamit, akár egy jó filnek is, akkor már sorozatnak is... A Barátok köztben a gyenge szinészi játékon kívül semmit nem adnak. Oké, a VVben többet adnak; egy kis fejfájást, és legalább elgondolkodtat, hogy hogy a fenébe is lehet ilyen hülye ez a magyar társadalom.

2011. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!