Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri a tidebuy.com oldalról...

Megéri a tidebuy.com oldalról vásárolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg arra, hogy megbízható-e az oldal...
2011. okt. 1. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Krva lassu a posta onnan es gyakran elveszik a csomag...
2011. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...akkor már le is mondok róla...
2011. okt. 1. 09:02
 3/4 anonim válasza:

Tidebuy vásárlás veszélyei:

A kiválasztott ruha a modelleken mindíg mutatós, rajtad nem biztos, hogy jól áll!

Az anyag minősége szinte mindíg más, mint amit a képen sejteni lehet! Ált. nem jó a minősége. Kinai épp ezért nem is jó.

A NAV. vámot és Áfát számol rá, ha kibonják a csomagot. Hiába irják rá - Ajándék-! 150 EUR.felett vám van, az alatt is számolnak ÁFÁ-t.

Ritkán érkezik meg a csomag időben, de tapasztalat szerint inkább elveszik a csomag.

Én egy gyönyörűnek tűnő extra nagy méretű ágyneműt rendeltem, 3 hónap után érkezett meg 148 Dollár volt és a kukában végezte! 100% pamut helyett tiszta műszál, ronda szín és minőség. Annyit írtak a reklamációra, hogy sajnálják! Hát én is sajnálom, hogy vásároltam tőlük.

Barátnőm egy ruhát rendelt, méret jó volt, de borzalmas volt a minősége 489 dollárt dobott ki az ablakon.

2011. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, masodiknak irom h ajandeknal 45 eur felett van vam, nem ajandeknal 20 eur felett.


Jah es paypalnal kerhettel volna visszateritest mar 1 honal csuszas utan, es amikor megjott a csomag meg akkor is kerhettel volna visszateritest h "nem a valosagnao megfelelo volt a leiras. Pamut helyett muszalas a termek"


En teritettem mar vissza paypallal 140 000 forintot mert egy rohadek ebayes becsapott...

2011. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!