Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németesek! Erről a német...

Németesek! Erről a német oldalról tudok vásárolni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mekkora postaköltségért?


[link]


2011. máj. 4. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Először regisztrálni kell: ha a Kasse feliratra mész, kattints a Weiter-re az Ich bin ein neuer Kunde alatt, ezután Vorname: keresztnév, Nachname: családi név, Strasse: utca, Postleitzahl: irányítószám, Ort: város, Land: ország, Passwort: jelszó, lehet Magyarországot választani az országok közt, szóval elképzelhető, ha mindez megvan, akkor miután beléptél és kiválasztottál egy terméket a Jetzt kaufen-nel lehet megvenni, ha erre kattintasz, akkor a Warenkorb alatt látod, hogy mi van a kosaradban, majd a Kasse alatt tudsz fizetni. De többet nem tudok mondani egyelőre, mert nem regisztráltam, de az árak euróban vannak megadva, szerintem kijelzi majd később, hogy lehet-e vagy sem és hogy mennyiért.
2011. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komplett válasz, mindent elmondtál amit tudni akartam, köszönöm szépen.
2011. máj. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!