Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged nem idegesítenek a...

Téged nem idegesítenek a "google a barátod" c. kommentek?

Figyelt kérdés

Jó én most nem azokra az esetekre értem akik azért teszik fel a kérdést mert lusták a választ megnézni hanem másokra.


Pl rám is.

Nálam is volt olyan hogy feltettem egy kérdést, és direkt hangsúlyoztam hogy NEM AZ INTERNETEN LÉVŐ LERÁSRA vagyok kíváncs, vagyis nem a google által kiadott oldalak véleményére.


Hanem tapasztalatokra, emberi véleményre, tanácsokra stb.

Erre csak azért is beírja rengeteg ember hogy "google a barátod" meg "miért nem lehet ráguglizni??????" stb.

Amikor direkt mondtam hogy nem az internet véleményére vagyok kíváncsi.



De másnál is folyamatosan látok ilyet, aki direkte véleményt kér, EMBERI véleményt, másoktól akik pl egy terméket próbáltak már vagy stb meg hogy milyen, de csak azért is beírják ráadásul sokszor elég bunkó stílusban hogy "google a barátod" sőt már olyat is olvastam hogy és most idézem : "idió ta b*rom nem bírsz googl-ebe beírni egy vagy két szót??????????"



Mire jó ez?? Ha valakit idegesít más emberek véleményét kérdezem az minek válaszol?


2011. okt. 1. 14:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kimaradt utolsó mondatban egy "hogy"
2011. okt. 1. 14:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
engem is idegesítenek az ilyenek
2011. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül !:)
2011. okt. 1. 14:46
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Idegesíteni nem idegesít, csak zavar, mint a helyesírás ellenőrző droidok.
2011. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
A helyesírás az alap lenne,az értelmes megnyilvánuláshoz!
2011. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A helyesírás az oké h alap de ha véletlenül elhibázom vagy beütök egy plusz betűt akkor nekiáll azzal foglalkozni osztani az észt, a kérdésemre pedig nem válaszol.

Ennél már csak az a jobb amikor vki úgy osztja az észt a helyesírásról hogy a saját mondataiba is van rengeteg.....

2011. okt. 1. 16:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ezzel nem téged (91%-ost) akarlak sértegetni, csak mondtam egy véleményt !:)
2011. okt. 1. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az meg mindennek a netovábbja,mikor valaki okoskodik a helyesírásról,és aztán az illető hozzászólása van teli hibákkal,attól bizony én is falra mászok!
2011. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

"Amikor direkt mondtam hogy nem az internet véleményére vagyok kíváncsi."


Akkor miért itt teszed fel a kérdést?

2011. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért szerinted az internet válaszol?
2011. okt. 1. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!