Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androidról hogyan tudom...

Kiralyftab kérdése:

Androidról hogyan tudom eltávolítani a Google maps-ot?

Figyelt kérdés

Van egy Androiddal ellátott Samsung GT-S5570 készülékem , amire az android rendszerrel együtt gyárilag kaptam Google maps-ot , navigációt stb.


Ezeket a gyárilag telepített alkalmazásokat hogyan tudom eltávolítani?


Fájl kezelőket nézegettem , de csak az általam telepített alkalmazásokat tudom törölni velük.Valami megoldást tud valaki??


2011. okt. 8. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na nem gondolod, hogy lehetőséget adnak arra, hogy letörölj a készülékről egy olyan programot, amivel nyomon tudnak téged követni és bármikor felmérhetik, hogy milyen szokásaid vannak...


Persze ez csak egy összeesküvés elmélet, hiszen a program csak akkor logol, amikor te manuálisan bekapcsolod.

Egyébként szerintem tök jó progi. Én pl. nagyon szeretem.

De tényleg úgy tudom, hogy sajnos az előre telepített programokat nem ehet törölni.

2011. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rootolnod kell a telefont és akkor BÁRMIT törölhetsz ill telepíthetsz
2012. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mahatma válasza:

Először rootolnod kell a telefonodat.erre vannak egyklikkes szoftverek ( [link] ),vagy egy update.zip file-t kell beszerezned a telódhoz,amit az sd -kártyádra telepítve,recovery módban indítva használhatsz..ha minden oké,ezután rootolva van a vas..ezután a Titanium backup-ot telepítve,főképernyőjén a középső gombra katt(backup-Visszaállítás )..itt felsorolja a telepített cuccokat.lehetőséged van törölni a google maps-et,de kipróbálhatod a fagyasztást is,ami megakadályozza a betöltődését,többé nem lassítva a géped..


galaxy Gio 2.3.6.-on teszteltem.működik.

2012. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Csak vigyázz, mert sok gyártó/szolgáltató nem nézi jó szemmel a rootolást, emiatt gyakran felmondják(megszüntetik) a garit. [Szerk.] Mindig lehet valami okot találni... :( [/Szerk.]


Kis ügyeskedéssel (rootolás és gariztatás elött) meg lehet oldani, hogy úgy nézzen ki mintha nem lenne rootolt.


[off] [dnft]

Tudom! Tudom, hogy hullagyalázás feléleszteni egy régi topicot.

[/dnft] [/off]

2013. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én találtam rootolo programot letöltöttem és egyből mindent le tudok vele tölteni nekem is ugyanolyan telefonom van mint neked!
2014. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden törölehető vele egyszerűen
2014. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!