Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mondhatjuk, de annyira nem
2011. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen most nagyon téli hangulatom van :D
2011. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így "nyár közepén" nem kifejezetten a karácsony jár a fejemben.

Addig eljutottam, hogy ebből a fizuból már eltettem valamennyit, hogy majd ajándékot is tudjak venni.


Ma viszont napozni fogok! :)

2011. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D :D jó napozást
2011. okt. 2. 08:05
 5/6 anonim válasza:
nekem is .. Karácsonykor ezeket szeretem(itt megmondom hogy nem az "ajándékok" ért várom!! ) mert : van hó=hógolyózás :D , síelés stb.. hóba minden lehet majdnem, csak hátránya hogy nemtudok focizni, normálisan biciglizni XD de nemis érdekel hisz iglukat építettem a tesómmal :D .. de konkrétan én azért szeretem a karácsonyt mert az olyan, de annyire "JÓ ÉRZÉS" hogy kint hideg van, ide bent meg aza jó kellemes, meleg, nyugalom van, no stressz(suli stb.), eggyüt van a család(mamák stb.),forrócsokik + annyire szeretem azokat a díszeket, olyan jó a házon xD szép nézni, a karácsonyfát bámulni tudnám 1-4 óráig :D mert azis olyan jó fel van díszítve, ja és szeretek széttépni dolgokat XD (csomagolást), és bevásárolni másnak, mert szeretek mást meglepni :P
2011. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon :)
2011. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!