Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjátok a telet, a Karácsonyt...

Várjátok a telet, a Karácsonyt, az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, én már nem birok várni....:)
2011. okt. 22. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Főleg a telet nem,de a karácsonyból sem szoktunk nagy felhajtást csinálni. Az a szeretet ünnepe,nem a pénzköltésé.
2011. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is mikor belegondolok akkor elfog egy jó érzés, ünnepi érzés szerintem ezt le sem lehet írni, szeretem a telet a friss hideg levegőt és az ünnepi fényeket mondjuk téli születésű vagyok lehet azért, de én is várom és nem a pénzköltés miatt:)
2011. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt pénzköltésről?

Én már megnéztem a Charlie és a csokigyárat, és már készítem magam a Karácsonyi lidércnyomás-ra, és nézegetem a nagy tököket, mert faragni fogok idén is, lassan előkeresem az égőket, díszeket. Nyári vagyok, a meleget imádom, de a telet a hó és a hangulatok miatt nagyon várom.

2011. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne-e-e-e-mmm!!!
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele, nagyon várom már, a hangulat, a csoki, a hangulatos filmek, minden ami ide tartozik, a hó, tényleg minden :)
2011. okt. 22. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen! :)

Már karácsonyi filmeket és honlapokat nézek :D

2011. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én annyira utálom,hogy mindenki arról kérdez hogy mit vegyek..............

Szerintem sem a pénzköltésről szól a karácsony...

és én is a hangulat a hó és ezek miatt várom..........

2011. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
41%

Én 13 éves vok és UTÁLOM mint a szart.Nekem nem kell ajándék,a szülők ezt nem értik.

Olyan gyomorgörcsöm van tőle hogy az hihetetlen!!!!!

2012. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez nagyon szomorú? 13 évesen nem szabadna hogy így érezz! Lehet hogy beszélned kellene erről valakivel, aki közel áll hozzád, akiben megbízol! Esetleg egyszerűen a szüleiddel?!
2019. okt. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!