Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz ha valakinek dixlegszi...

Az igaz ha valakinek dixlegszia-ja van, vagy valamilyen dix. Valamilye azt nem veszik fel főiskolára/egyetemre?

Figyelt kérdés
Mert az egyik simerősöm azt mondta, hogy ainek dixlegszia-ja van azt nem veszik fel egyetemre. Mert épp most éretségi előtt álók, és ezzel a dixlegszia-val elkénem ennem egy pszichológushoz, de az a ismerősom mondta, hogy elne menyek mivel, ahogy már írtam nem vesznek fel egyetemre
2011. okt. 2. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
BUTASÁG!!! Rengeteg diszlexiás ismerősöm van (egyébként így írják, és keress is rá), van, akinek több diplomája is van.
2011. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sőt... a diszlexiások még plusz pontot is kapnak '-.-
2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyetemista diszlexiás ismerősöm, mellé nála végzősként derült ki.
2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*diszlexia


Pluszpontot kap érte, de szerintem ez kivételezés, mert más meg beleszakad, hogy felvegyék.

2011. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MarySue ***** válasza:
Még annyit, hogy úgy tudom, ha van róla papírja, tehát bizonyítottan problémája van az írással, akkor csak szóban lehet feleltetni...de erre az infóra nem esküszöm meg!
2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Középsuliban lehet... Egyetemen kicsit más a szint. :D
2011. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És a helyesírásért pedig elnézést kérek, *diszlexia :)
2011. okt. 3. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
diszgráfiám van és főiskolát végeztem. Akkor még nem járt érte plusz pont.
2017. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
diszlexia az olvasási nehézség, a diszgráfia az írási, nem igaz, hogy csak szóban lehet feleltetni, én ugyanúgy írtam mindig mint mindenki más, csak ugye mivel rondán írok nehezen tudja más elolvasni. Kb. mint egy ősmagyar rovásírás. :)
2017. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!