Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy ismerhetek meg valamilyen...

Hogy ismerhetek meg valamilyen sztárt?

Figyelt kérdés
Ismertek személyesen v közelről valamilyen sztárt..magyart v angol lehet az énekes vagy színész is...pl Patai Anna Kardos Eszti vagy Barbee m1 ha igen légyszike írjatok és segítsetek h h ismerhetem én is meg őt...köszi légyszike mielőbb válaszoljatok!! Köszi!!
2011. okt. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy ne úgy közeledj feléjük, mint egy őrült rajongó, hanem mint egy normális ember. A híres embereknek jól esik, ha valaki nem sztárként kezeli őket néha.

Én ismerek pár énekest zenészt, igaz nem világhírűek, de népszerűek és bizonyos szinten híresek is.

Ne rajongj értük, de tiszteld őket! :)

2011. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen köszi..ezt csinálom h nem mint egy őrült rajongó : ) és te kiket ismersz és hol beszélsz velük?? légyszike segíts és hány éves vagy ?? ( ha nem baj )
2011. okt. 22. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, ismerek híres világutazókat, egy olasz énekest, aki a TV-ben is szokott szerepelni, stb...

Könnyen meg lehet ismerkedni ilyenekkel, nekem pl. külföldön sikerült megismernem az egyiket.

2011. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi..és Értem köszi..és elárulod hogy ki és hogyan ismerted meg?? légyszike segíts!! ÉS van aki esetleg ismerni Kováts Verát..vagy Patai Annát Barbee-t?? Kardos Esztit v nemtom?? : DD
2011. okt. 23. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy alapban a kérdésedből lesír, hogy te azért akarsz sztárokat ismerni, hogy elmondhasd, hogy már pedig te ismered. Még túl fiatal lehetsz, ez gondolom abból ered.
2011. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!