Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiknek van nagyobb hatalma,...

Melyiknek van nagyobb hatalma, és melyik veszélyesebb? Az orosz maffia (nem tudom van-e külön nevük) vagy a Japán yakuza?

Figyelt kérdés
és még annyit hogy Magyarország hogy áll ilyen szempontból?
2009. ápr. 28. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a japán yakuza veszélyesebb.
2009. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
énis a jpnáokra tippelek mivel jóval fejlettebb a távközlési rendszerük és felszereltségben is jeleskednek, ugyanakkor az orosz maffia kevésbé fejlett
2009. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orosz maffiában (Bratva) viszont ott van egy csomó volt KGB ügynök, és afgán és csecsen háborús veterán, és jobban beépültek a politikába is. Nálunk az orosz maffia telepedett meg, így számunkra az a veszélyesebb.

Mivel egyik se tud jobban megölni mint a másik, ezt a veszélyességre vonatkozó kérdést nem teljesen értem.

2009. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A japcsikra tippelek. Japán gazdasága 4-5-ször nagyobb, mint az orosz, és ugyanannyira a maffia kezében van, mint az orosz gazdaság az orosz maffiáéban.
2009. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

[link]


orosz "jófiúk" :)

2009. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyértelműen az oroszok, attól, hogy a japánok pénzesebbek és modernebbek a felszereléseik, ettől eltekintve az oroszokat sem kell lebecsüli, messzebre nyúlik vissz a történelme mint azt hinnéd. A mostani maffia tele van profikal én jobban félek tőlük mint a japcsiktól.
2009. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A jakuza történelmileg jóval régebbi, mint az orosz szervezett bűnözés. Hatalom szempontjából nehéz megmondani, mivel igencsak nagy a látencia. De ha azt mondom, hogy a szervezett bűnözés éves bevétele 590-1500 milliárd USD, legalábbis amit tisztára mosnak akkor úgy vélem érzékelni lehet, hogy milyen nagy a hatalmuk. Egyébként Magyarország a középmezőnyben van. Nincs tipikus magyar maffia, de azért szépen tevékenykednek nálunk is különféle bűnszervezetek. Veszélyesség szerint piciny hazánkban is volt már ugye Fenyő-gyilkosság, volt robbantás az Aranykéz-utcában úgyhogy jelen vannak...
2013. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%
Az oroszok sokkal okosabbak, mit ér a Maffiában a brutális erőszak? Az igazi Maffia csak akkor öl ha muszáj, a yakuzák lépten nyomon ölnek ha valaki már rosszul néz rájuk. Ha elég okos vagy érteni fogod amit írtam.
2014. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyet értek az előttem szólóval. Én tökéletesen értem mire célzott!
2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Orosz az a leggazdagabb

Yakuza a legfejlettebb

Olasz az a legsikeresebb

Triáld miden ütotvan

Magyar olyan mit az olasz és a yakuzát vegyítenéd

Német semmi különös

Balkán ez a magyar mafia kereszt apja

Amerikai legfrissebb

2021. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!