Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kézbesít a...

Mennyi idő alatt kézbesít a Magyar Posta belföldre egy sima levelet?

Figyelt kérdés
Semmi extra, csak egy sima mezei levél.
2009. ápr. 28. 14:38
 1/8 anonim válasza:
100%
kb 3-4nap
2009. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A feladás után 2 nappal már ide szokott hozzám érni, vagy 3 :)

Elsöbbségivel rögtön másnap vagy max. 1 nappal később :)

2009. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez attól függ, hogy Sopronból küldöd Debrecenbe, vagy Budapestről Szentendrére. Szóval a távolság.

De általábam max. 3-4 nap alatt megérkezik, viszont a Magyar Posta csinál érdekes dolgokat, úgyhogy lehet, hogy sosem kapja meg a címzett.

2009. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Péntek délután adtam fel Pesten, es egy vidéki közepes nagyságú városba küldtem (130km kb). Azt gondoltam, hogy hétfőre leér. Tudom, hogy hétvégén nincs posta, de azt hittem, csak kézbesítés nincs, és hétfőn eljut a címre. Köszi az eddigi válaszadóknak. Amúgy tudja valaki, hétvégén áll az egész posta, vagy csak a kézbesítés?
2009. ápr. 28. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt meg szoktam kapni vidékről Pestre a leveleket.
2009. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
hétvégén áll az egész,legalábbis tapasztalataim szerint,de asszem szombat de. a sürgősebbeket még kézbesítik,de csak azokat,hajól tudom,de lehet azokat sem
2009. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah, végülis ma megérkezett. Szóval Péntek délután adtam fel, kedden kézbesítették.
2009. ápr. 28. 17:26
 8/8 Csoma Zsolt válasza:
81%

3 hét, Miskolcról Budapestre?!

Az nem gyenge, főleg, hogy táppénzes papír volt benne! :(

2019. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!