Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Atila névnap 1 t-vel...

Az Atila névnap 1 t-vel valóban október 5-én van?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy van olyan név, hogy Atila, 1 t-vel, s hogy október 5-én ünneplik?
2011. okt. 4. 11:12
 1/4 anonim válasza:
Hát öccsém', téged nagyon átbasztak.... :) Az Attilát 2 T-vel kell írni! Októbert 5-én egyébként Aurél nap van...
2011. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem odaírni, hogy tudom, hogy van olyan név is, h Attila, 2 t-vel, s azt tudom, hogy annak a névnapját január 7-én ünneplik, mivel sok Attila ismerősöm van, akik 2 t-vel írják a nevüket! Benne is van a naptárban4 De mostanában tudomásomra juttott, hogy 1 t-vel is van Atila név, de annak a névnapját sehol nem találtam a naptárban, s az illető személy, akit úgy anyakönyveztek, hogy Atila, 1 t-vel, ő mondta, hogy 1 t-vel a névnapja október 5-én van, csak én ezt sehol nem találtam, a neten is rákerestem, de nem találtam ezt a nevet...
2011. okt. 4. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal azt Atillá-nak kell írni . És , valóban van a naptárban okt. 5-én is névnap.

[link]


Üdv,

Attila

2011. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Attila!

Nagyon köszönöm a hasznos választ!

Üdv! :)

2011. okt. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!