Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszoltok nekem? (A honlap...

Válaszoltok nekem? (A honlap szerint túl rövid a kérdésem, ezért írtam ezt még ide. )

Figyelt kérdés

A biciklizéstől lehet-e fogyni, vagy ettől ne várjak inkább semmit?

Olyat is mondtak nekem, hogy ettől csak kiizmosodik a lábam, de nem lesz vékonyabb. Mit tudtok erről?

(Most költöztem Budapestre és elkezdtem biciklivel járni iskolába. Hetente 3x teszem meg oda-vissza a kb 4,5 km-es utat. Persze ez nem sok, de már nagyon rég nem kellett bicikliznem.)

Van még kérdésem. Bocsi, hogy nem nyitok külön kérdést, de nincs kedvem várakozni.


Mivel most költöztem Pestre, észrevettem egy furcsaságot az új ismerőseimnél. Többen olyan furcsán beszélnek. Nem tudom jellemezni. Ez valami pesti 'tájszólás féleség' lehet, vagy ilyen nincs, és ez egészen véletlen? :)



(És ezen csak elgondolkodtam törin..)

Hogyan lehet ma Magyarországon valaki szabadkőműves tag?


Előre is köszönöm a válaszokat! Ha hülyeségeket kérdeztem, legalább elmondhatjátok, hogy volt egy barom a gyakorikérdésekponthun... :)


2011. okt. 5. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendszeres kerékpározástól is lehet fogyni.

A pestieknek is van egy jellegzetes beszédstílusa.

Szabadkőműves pedig ne akarj lenni.

2011. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem tervezem, hogy szabadkőműves leszek, csak úgy érdekelnek az ilyen dolgok..

2011. okt. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!