Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha egy csere...

Mit tudok tenni, ha egy csere bere oldalon nem kis gondom akadt?

Figyelt kérdés

Múlt hó 21.-én az eladó megkapta a pénzt,én azóta semmit. Elvileg tegnap volt 1 hete,hogy elküldte nekem a csomagot,de semmi azóta.El is tűnik,nem is reagál semmire,nekem meg ez dühítő,hiszen nem kevés pénzembe került,ráadásul nagyon fontos lenne amit rendeltem.

Hova tudok fordulni,aki segít ilyenkor? Bíróság? Rendőrség?


2011. okt. 6. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöször az oldal vezetöségéhez, utána meg a rendörséghez.
2011. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb csak utánvétellel vegyél valamit
2011. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez rohadt dühítő lehet. Én már azon felidegesítettem magam, hogy elolvastam a kérdést. Próbálkozz az oldal szerkesztőségnél. Ha van egy szabályzata az oldalnak, mint a vaterának, akkor köteles átadni. Feltétlenül lépj kapcsolatba az oldal munkatársaival. Az illető regisztrációja alapján talán megtalálható.
2011. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordulj az oldal szerkesztőihez.

Én a vaterán jártam úgy, hogy rendeltem egy ruhát november közepén, hogy legyen szilveszterre... Nem gondoltam volna, hogy januárban fog megjönni -.- Mondjuk külföldről rendelte az ember, de akkor is max 3 hét alatt meg kellett volna jönnie.

2011. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne legyetek naivak. és nem lesz részetek ilyen kellemetlen dolgokba. én sohase jártam így. volt pár eset amikor hülyének akartak nézni de nem mentem bele inkább vártam egy megbízhatóra ha meg sürgös akkor nem netről veszem meg. Lehet kicsit drágább de még mindig jobb mintha elbuknám az egész pénzt.
2011. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem teszvesz és vatera,hanem a facebook egy oldala.Hát hétfőig várok,utána rendőrség.Amúgy sok a károsult,soknak ajánlva ígérte a terméket. Már a telefonszáma is megvan,de fel se veszi.
2011. okt. 6. 14:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Na mivel befenyegettem már tudott írni,és nem adta fel a csomagot,holnap időgarantáltként küldi. A feladási díjat pedig visszakapom.
2011. okt. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!