Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Egy fiú (20) és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Egy fiú (20) és egy lány (18) egy házibuliban megismerkedtek, a fiú hazakísérte a lányt. Közösségi oldalon folytatódott a levelezés, majd telefon szám csere.

Figyelt kérdés

A házibuli után 1 héttel találkoztak majd azon a napon össze is jötttek.

Jól meg vannak találkozgatnak,már le is feküdtek egymással.

Mindkettönek volt már előtte egy több éves kapcsolata.

A fiú már találkozott a lány szüleivel, de a lányt még a fiú csak a testvérének mutatta be, de szeretné a szüleinek is csak a lány még nem.


Na írjátok le mit gondoltok most!


2010. júl. 20. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ez gondolom egy jó kapcsolat..:) :D
2010. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most mi itt a probléma?! Miről kéne véleményt mondani?! Mióta vagytok együtt?
2010. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10nap
2010. júl. 20. 09:38
 4/10 anonim válasza:
Igen? Kérdés?
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet komoly kapcsolat?ami nem 1-2 hónapig tart?
2010. júl. 20. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem lehet,ha nem akarna komolyat akk nem mutatott volna be a szüleinek
2010. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát hha a fiú bekararja mutatni a lányt a szüleinek de a lány még nem akarja akk az nem baj meg aza 10 nap nem is olyan hosszú idő ... énis próbáltam húzni a bemutatkozásokat, hogy később találkozzak a fiú szüleivel. de am sztem ski nem tudja megmondani hogy milyen hosszú kapcsolat lesz. a lényeg hogy ne aggodalmaskodj ^^
2010. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,de te még a semmiből is problémát csinálsz. Minden kapcsolat így indul,bár én 10 nap után még nem mutatom be otthon és nem fekszem le vele,de ha nektek ez a természetes akkor biztos fog működni. Én azt gondolom,hogy ezzel a sietséggel lehet legjobban elszúrni egy kapcsolatot,nah összejöttünk gyerünk haza aztán meg gyorsan szex. Nem tom,h miért hiszi mostanában a többség h le kell mindent gyorsan tudni az elején. Ha a srác normális és nem csak le akart fektetni,akkor lehet belőle kapcsolat,de könyörgöm nem üldöz senki,van időtök!
2010. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg...a leírtak alapján eddig jól alakul minden
2010. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit irigylem őket, hogy összejöttek és boldogok.
2010. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!