Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néz sok ember az életre...

Miért néz sok ember az életre úgy, mint egy hosszú és kuzdelmes harcra, vagy miért gondolják azt hogy az életben hamarabb jonnek a rossz dolgok mint a jók?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert sajnos ez az igazság.
2009. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az élet gyönyörű, csak el kell vonatkoztatni a pénztől... nézz ki az ablakon, nézz rá egy barátodra, gondold végig mennyi jó dolog történt veled.
2009. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso válaszolónak: Nem ez az igazság... Habár ha neked ez akkor te bizotos igy látod az életet.. De szerintem az igazság távol áll attól amit te irtál, na mindegy.

Másodiknak: A pénz tényleg nem minden, de jobb, ha van. Én hiszem és tudom, hogy amilyen gyorsan megy a pénz, jonnek a számlák, olyan gyorsan tud jonni is... Csak az emberek nem hiszik el.. Tisztlet a kivételnek

2009. ápr. 29. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mihelyt csatának tekinted az életet: el is vesztetted"


(Fodor Ákos: Játék-szabály)

2009. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, távoll áll tölem csatának tekinteni az életet... Csak sajnos nagyon sokszor ezt látom a környezetemben is, hogy igy nézik ezt az emberek.. és mindennek csak a rossz oldalát lássák.. Mondjátok meg ha nem igy van
2009. ápr. 29. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán azért érzik ezt,mert mindig mindenért annyira meg kell szenvedni. Mire elérik a kitűzött céljukat,már ott a következő, és a következő. Sokszor nem látják meg az élet szép dolgait,mert mindig csak rohannak, hajtanak.Elérnek valamit, de nem tudják értékelni sem. Nagyon mókuskerék lett az élet, jobban mondva szerintem a pénztelenség idáig vezetett:-( Keressünk pénzt, hogy élhessünk.

Nincs ideje az embereknek egymásra, a családjukra, szeretteikre. Sajnos!:-(

2009. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!