Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek füvezni. Most rossz...

Szeretek füvezni. Most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából megvagyok róla győzödve h semmi rosszat nemteszek. Nemlopok nemhazudok nem bántok semmit. Szerető nagybácsi vagyok aki szeret egy egy rakétát ellőni (: NEm itt akarom megtériteni az embereket csak kiváncsi vagyok mi a közvélemény az ilyen dolgokról
2009. dec. 27. 00:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Hogy tönkreteszed magad szépen lassan vele. De a te életed és egészséged, úgy rontod el, ahogy akarod.
2009. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
8%
ha illegális akkor igen, amúgy meg nem, csak ne csodálkozz ha meghalsz
2009. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Szégyeld magad:D:D
2009. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki máshogy hülye. Te így...
2009. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
háháháháháháá,jah bocs...,csak be vagyok tépve:))Éljenek a vicces rakéták!
2009. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
85%

Szerintem rossz ember semmiképp sem vagy. Mindenki maga dönti el milyen szenvedélynek hódol, és ha az nem ütközik törvénybe akkor szerintem magánügy.


Egyébként meg a rossz emberek nem gondolkodnak azon, hogy ők rossz emberek-e, szóval nálad ez valószínűleg eleve kizárt. :)

2009. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
sztem ettőlmég senki sem rossz ember. úgysem fogja élete végéig ezt csinálni. majd kinövi. csak ne sodródj el a keményebb drogok irányába mert azok már olyan hatással lesznek rád, h azoktól már rosszember leszel
2009. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
szerintem sem vagy rossz ember.
2009. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz csak más cuccot ne tolj!
2009. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Hogy tönkreteszed magad szépen lassan vele. De a te életed és egészséged, úgy rontod el, ahogy akarod."

Egyetértek veled. Bár a rendszerességre figyelmet kell fordítani. Nincs már a seggemen a tojáshéj teljesen tökéletes a memóriám és a koncentrálóképességem. Aki nap mint nap szív amugyis gyenge és alantas állapotban van amit semmi pénzért nem akarnék magamnak. De ritkán belefér :)

2009. dec. 27. 00:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!