Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteg még valaki rajtam kívül?

Beteg még valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Én reggel rosszul voltam és nem mentem suliba, most meg lelkiismeret furdalásom van miatta mert már semmi bajom nincs és barátnőmnek is egyedül kell végigszenvednie az órákat mert én nem vagyok ott vele :( Nektek nem szokott lelkiismeret furdalásotok lenni amiért nem mentek? Ja és ráadásul mindenki azt hiszi hogy csak szimuláltam..
2011. okt. 7. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be 3. 4. vagy ötödik órára, ha már jól vagy!
2011. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen csak 1 és fél órányira van innen a suli ha busszal megyek.. Mire beérek már majdnem indulhatok is vissza.
2011. okt. 7. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
En is reggel beteg lettem. En orulok h nemkell menni suliba :D
2011. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én meg még egy dogáról is lemaradok és egyedül kell majd megírnom és úgy sokkal rosszabb lesz xd hát ki fog nekem segíteni?!:D
2011. okt. 7. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg. én is lemaradok egy dogáról xd

nem baj. :D

2011. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se mentem, 1 utánig aludtam. :D De én mondtam előre h nem megyek óraütközés miatt(amit végül áttettek későbbre, de ah már megígértem h nem megyek akkor tartom a szavam :D)

Meg tegnap óta KO vagyok amikor átkozott erős migrénnel 3/4 órát gyalogoltam haza óráról.

2011. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!