Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos ember vagyok, vagy...

Magányos ember vagyok, vagy élnek hasonló érzésű emberek is rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha valaki nem bunkó akkor azzal van baj, vagy a világgal. Nem érzem magam annak, de mindig megkapom a pofont valami formában lehet, hogy mert nő vagyok 19 évesen és soha nem értettem az embereket. Nem volt még igazi kapcsolatom pedig a tv csak ezt fújja. Cikinek érzem azt is, hogy még szűz vagyok, mert néhányan azt mondják, hogy minél hamarabb el kell veszteni. Nem vagyok egy rámenős típus soha nem is voltam az. Ciki ez az egész, de nem találtam meg azt, akinek az életemet is odaadnám, vagy netán még viszonzásul még tűzbe is nyúlna értem. 4 iskolába jártam eddig, de egyik se volt ismerkedésben gazdag. Technikusi szakra járok és idén végzek, de nem volt egy férfi se az életemben, aki igazából szeretett volna, de én nekem tetszettek (több is kb 2) és jelenleg is van, aki a közelemben lakik, de nagyon szimpatikus meg kedves, de szerintem van már valakije csak nekem nincs. A szívem megszakad minden egyes nap és csak rá gondolok. Volt már olyan nap is mikor vele álmodtam pedig csak egyszer beszéltünk. Ő már biztos választott csak nem engem.
2011. okt. 3. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, de igyekszem nem ezen agyalni.. hasonló helyzetben.. csak még barátom se volt.. és az azért már elég gáz sztem.. na nembaj túlélem :)
2011. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Inkább az zavar engem, hogy már mi az, hogy nincs pasid, nem is akarsz? Most baj, hogy nekem nem kell olyan pasi, vagy kapcsolat, ami a közvetlen környezetemben van? Találkoztam olyan emberrel, aki mellett el tudnám képzelni magam, de sose alakult úgy, én meg nem fogok neten társat keresni...

És valahogy lassan másoknak csak erről kezdett szólni az élete, és akkor én vagyok a hibás, hogy szótlan vagyok, úgy beszűkültem...


20/L

2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hajjaj én is ilyen vagyok sajnos :S nap mint nap megkapom hogy hű már igazán összeszedhetnék valakit, és talán már lehetett volna rá esélyem, de csak olyannal akit én nem tudtam volna igazán viszont szeretni és az úgy nem megy nekem...

aki meg nekem tetszik soha nem jön össze :(

meg amúgy is olyan nehezen jövök ki a legtöbb emberrel, nem vagyok egy társaság központja, sem beszédes

eddig viszem a pálmát, 22 vagyok :P (bár erre azért nem vagyok olyan büszke :S)

2011. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Magányos ember vagyok, vagy élnek hasonló érzésű emberek is rajtam kívül?"


Nem. Nem élnek. Már meghaltak. Hülye depis kérdés...?

2011. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
olyan emós szagot érzek
2011. okt. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam emósnak (nem fekete a hajam, nem hordok fekete göncöket)csak egyedül érzem magam a világban. Sajnos nem fogad be a társadalom, vagy én nem fogadom el a közösséget.
2011. okt. 4. 11:46
 7/10 anonim válasza:
Kérdező:) szia írtam neked privátot. ha lenne kedved beszélgetni legalább akkor itt vagyok:)
2011. okt. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Uchihagyerek válasza:

lehet, hogy ez gáz... de én nekem egy igazi barátom, haverom sem volt, nemhogy párom... hiányzik az élet, hiányzik a boldogság... sok lány tetszik/ tetszett nekem, de soha SENKI nem viszonozta az érzéseimet, úgyhogy megértelek... próbáltam barátkozni másokkal, próbáltam udvarolni lányoknak, de semmi... sajnálom, de nehéz...

16/F

2011. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Apu magányos szíve vagyok"

Nem veled van baj, bár lehet így 3 év múlva másként érzel, de mivel most jelenleg hasonlóképpen érzek, mint akkor te, én eszerint reagálok: a világ amiben jelenleg élünk, egyre jobban érezteti, hogy aki képes/hajlamos a gondolkodásra annak fel is út le is út. Nem tudunk ellene olyat tenni ami a "normál" határok között van. Valószínűleg és remélhetőleg már nem érzed magad így. Én sem éreztem sosem, hogy valaki szeretne, vagy fordítva, aki megérdemli az én figyelmem a szüleimen kívül. Egy barátom van, vele mindent megosztok és ő is velem, mert nagyon hasonló személyiségünk van. Csak azt tudom javasolni, hogy CSAK hasonló szellemű emberekkel tarts kapcsolatot, mert -saját tapasztalatból mondom- nem lesz jó érzés, ha csalódsz.

Minden jót :)

2014. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Drágam...

Ne foglalkoz semivel vagy senkivel

2020. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!