Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a fejem ötször fér rá a...

Ha a fejem ötször fér rá a testemre, akkor nagynak számít? :D

Figyelt kérdés

Tehát ha a fej nélküli testem kb. négyszer akkora, mint a fejem.

Csak azért kérdem, mert már megjegyezték páran. Nem mintha zavarna, de érdekel, mi lenne a "normális".:D


2011. okt. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod ,hogy ötször levetted és megszámoltad??

Ám nem sértés csak vicelek :D

amugy meg meg van hogy egy emberi tetsbe a feje hányszor fél bele..utána akartam nézni biztosan meg miminden de a google barátom cserben hagyott :)

2011. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most én is rákerestem, de érdemi választ kifejtő találatra nem leltem, viszont régebben azt hallottam, hogy 7 lenne az ideális. Na mindegy, azért kösz.:D

Azt még esetleg meg tudnád mondani, hány centi (hosszában) egy átlagos emberi fej? Eddigi észrevételeim azt mutatják, valahová 20 és 25 cm közé esik ez az érték, de kéne a megerősítés.:D

2011. okt. 7. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

hát eddig csak ezt találtam:


Az ember feje átlag 20-21,5 cm. magas, férfinél a test magasságának 1/8-át, a nőnél 1/7-ét teszi, a nyakkal együtt 1/6-ot (Dürer A.). Sulya férfinál a test összes sulyának 1/17-de, a nőnél 1/16-oda, azaz 4, illetőleg 3,6 kilo nehéz.

2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz, ezt jó tudni. Az én fejem magassága 23-24 cm. Hát igen, valamicskével nagyobb az átlagosnál, de annyira nem groteszk. Még bőven jó vagyok.:D

Köszi mégegyszer!

2011. okt. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!